berjer koltuk

Eviniz İçin Doğru Berjer Koltuk Takımını Nasıl Seçmelisiniz?

Evlerinizde oluşturacağınız samimi ortamlar, evinizle olan bağınızı da güçlendirir. Bu samimi ortamları oluştururken berjer koltuk modellerinden yararlanabilirsiniz. Berjer koltuklar, sahip oldukları şık görünümleriyle kendinize değer verdiğinizi gösterir. Bu değerin somut hale gelmiş şekli olarak da görülebilir.

Devamını Oku

Modern Kanepeler İle Evinizde Yaratabileceğiniz Şık Dekorasyonlar

Şık ve modern dekorasyonun sade ve klas dünyasında büyüye kapılmamak ne mümkün! Modern kanepeler bize bu noktada sayısız dekorasyon fırsatı sunmaktadır. İşin sırrı ise nötr renkler ile basit tasarımların uyumunda gizli. Yani minimalizmde! Bu doğrultuda, iç mekanlar olabildiğince abartıdan uzak tasarlanmıştır. Mekana girildiği zaman tek bir noktaya değil bütünlüğe hayran kalırız. Göz yoran desen ve detaylardan uzak tasarımların verdiği huzur bambaşkadır. Anje mobilya, size bu keyfi yaşama olanağı verir. Öncelikle, bir evin en önemli eşya grubunu kanepeler oluşturur. Anje üretimi modern kanepeler estetik ihtiyacınızı karşılar, evinize hayat verir. Dekoratif aksesuarları, kanepelere uyumlu bir şekilde seçerseniz estetik bir atmosfer yakalayabilirsiniz. Örneğin koyu yeşil ve siyahın asaletini sentezlemek zevkli bir tercihtir. Ahşap tasarımlar ve soluk renklerin uyumu da öyle.

Devamını Oku

Berjer Takımları Kaç Farklı Şekilde Kullanılabilir?

Fransızca bir sözcük olan ‘bergère ‘ yani; kadın çoban anlamına gelir. Berjer kelimesi buradan gelmiştir. İlk berjer takımları 15.yy’da tasarlanmıştır. Geçmişte insanların yüzünü şömine ateşinden ya da rüzgardan korumak amacıyla kullandıkları bir üründür. Günümüzde ise berjer koltuk modellerini genelde kitap okumak ve rahatlamak amacıyla kullanıyoruz.

Devamını Oku

Şık Berjer Modelleri İle Evinizin Havasını Değiştirin

Hepimiz zaman zaman dışardayken, iş yerindeyken evimizin hayalini kurarız. Uzanıp kitap okumanın, ya da dinlenmenin… İnsanın sosyal çevre ile birlikte bireyselliğe olan ihtiyacı da yadsınamaz. Evimizin konforu,  kapıdan içeri girdiğimizde gördüğümüz görüntü bizi rahatlatsın isteriz. Bu bireyselliği, bazen odada ya da salonda bulunan bir köşemizle yaşarız.

Devamını Oku

Doğru Salon Aksesuarları Kullanılarak Dekorasyon Nasıl Tamamlanır?

Evimiz güzel evimiz… Salonumuz için gerekli olan salon aksesuarlarını, eşyaları, koltuk takımları edindik ve yerleştirdik. Ama bir şeyler eksik gibi hissediyoruz. Koltuğumuzun yan tarafında küçük bir boşluk duruyor. Koltukları tamamlayacak bir puf ya da sehpa arayışımız var. Modern şıklığı ile donattığımız salonumuza renk katacak klasik modern bir yan sehpamız, konforumuza konfor katacak pufumuz neden olmasın?

Devamını Oku

12