Hakkımızda

Anje, mobilya sektöründeki 10 yılı aşkın tecrübesiyle 2006 yılında Bursa’nın İnegöl ilçesinde koltuk üretimine başlamıştır. 2006 yılından bu yana sürekli ilerleme ve büyüme vizyonunuyla orantılı olarak her yıl markalaşma yolunda sağlam adımlar atmıştır. Modern zamanın bütün teknolojileri kullanılarak üretilen özgün tasarımlar ile çağın trendlerine yön vermektedir.

Amacı, kullanıcılarının yaşam alanlarına şıklık ve konfor katan ürünler üretmek olan Anje’nin ortaya koyduğu koltuk tasarımlarında, hayatınızı kolaylaştıran fonksiyonel detaylar bulunmaktadır. Üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılarak üretilen koltuk takımları, uzun yıllar kullanım ömrü sunan, zamanın eskitemediği tasarımlar olarak yaşam alanlarını süslemektedir.

Anje’nin ticari hayatında en önem verdiği husus, müşteri memnuniyetidir. Ürettiği ürünler ile kullanıcıyı memnun eden ve kullanıcıya verdiği paranın hakkını alabileceği tasarımlar sunmaktadır. Ayrıca Anje, ürettiği tasarımların kalitesine güvendiği ve müşteri memnuniyetini esas aldığı için her ürünü için kullanıcıya 2 yıl garanti vermektedir.

Ürettiği koltuk modelleri ile yaşam alanlarınızı daha yaşanır bir yer haline getiren Anje, konfor ve şıklığı bir arada
sunarak yaşam kozalarınızda daha keyifli vakit geçirmeniz için çalışmaktadır.