Hakkımızda

Anje; 2006 yılında marka sürecine koltuk üretimi ile başlamıştır. Bursa’nın İnegöl ilçesinde başlayan bu süreç, daha da hızlanarak büyüme odaklı bir temel üzerinde yoğunlaşmıştır.

Anje; ürün kalitesi, markalaşma yolunda attığı her adım ve kullandığı teknolojiler ile bekleneni sunan bir hizmet hedefine sahip olmuştur.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı Anje’yi; bugünkü
yaşam alanlarının eşsiz tamamlayıcısı yapmıştır. Bu doğrular ile hareket ederek sektöre, 10 yılı aşkın süredir oluşan tecrübesini de yansıtmıştır.

Misyonumuz

Anje amaç olarak; yaşam alanlarındaki konforu ve şıklığı beraber bulundurmayı benimser. Bunu yaparken de hayatı kolaylaştıran
detayları ürünlerine yansıtmaktadır. Kullandığı malzemelerin kalitesine ek olarak, kullanım süresindeki uzunluk olarak da beklenenden çok daha fazlasını sunmaktadır.

Anje; zamansız tasarımların evleri süslemesi amacı ile hareket ederken ürünlerinin arkasında durmakta ve 2 yıl garantiyi alıcısına sunmaktadır. Alıcısının satın aldığı üründen, sonuna kadar memnun
kalması hedefi ile hareket eden Anje; her ürününün, beraberinde mutlu bir sahibi olmasını da amaç edinmektedir.

Vizyonumuz

Gelecekte Anje’nin kendini konumlandırdığı yer; memnun alıcıların geri dönüşleridir.Her üründe kendinin ötesine geçen tasarımlar yapan Anje; bu tasarımları ile başlarda misafir olduğu evlerde, ev sahibi konumundadır.

Kendi adından sıkça söz ettiren marka; zamanın etkilemeyeceği modelleri ile her alana uygun tercihler oluşturmayı hedefler. Herkesin tercih edebileceği seçenekleride içerisinde barındıran Anje; yola çıktığı tüm doğruları, daha da kuvvetlendirerek hizmet sürecini devam ettirmektedir.